Úvod Věda a výzkum Hledáme 2 pomocné vědecké síly pro naše výzkumné aktivity

Hledáme 2 pomocné vědecké síly pro naše výzkumné aktivity

Od začátku zimního semestru školního roku 2012/2013 hledáme 2 zájemce na pozici pomocné vědecké síly pro výzkum geopolymerních materiálů, který v současnosti probíhá pod záštitou Katedry technologie staveb ČVUT a VŠCHT Praha (pozn.: jedná se o výzkum, kde náš tým byl na počátku rozvoje tohoto směru materiálového inženýrství v oblasti betonů necementové báze jedním z prvních na světě a stále jsme ve výzkumu velmi úspěšní).

Nabízíme velice zajímavou práci v perspektivním týmu mladých lidí s možností nahlédnutí do výzkumných laboratoří a možností přímo se podílet na rozvoji našich výzkumných aktivit a to nejen na fakultě stavební, ale i mimo.

Práce nebude mnoho a bude samozřejmě ohodnocena nejen finančně, ale i po stránce nabytí Vašich vědomostí a zkušeností (naše katedra k těmto aktivitám přihlíží i po stránce studijní).

Ve dvou se vám bude pracovat dobře (lépe), proto nabízíme dvě místa!

V případě zájmu se, prosím, obraťte přímo na vedoucího naší katedry a to písemnou nabídkou označenou: „POMVĚDK122“ ve které uveďte obor který studujete, ročník, své zájmy, důvody proč by jste chtěli vykonávat tuto činnost a veškeré potřebné kontaktní údaje (e-mail, mobil a adresu bydliště).

Termín podávání přihlášek začal běžet dnem vystavení na našem webu K122 a bude ukončen 31.8.2009. V měsíci září obdrží zájemci pozvání na osobní setkání s pracovníky výzkumu, kde proběhne vstupní pohovor. Po jeho uskutečnění budou vybraní dva adepti (-ky) pozváni za účelem vyplnění potřebných dokladů.

S pozdravem za celý výzkumný tým:
Pavel Svoboda

Kontaktní osoba: