Úvod Novinky Promoce absolventů bakalářských studijních oborů

Promoce absolventů bakalářských studijních oborů

26.08.2014

P r o m o c e

absolventů bakalářských studijních oborů

fakulty stavební ČVUT v Praze se konají

ve dnech  10., 11. a 12. září  2014 v  Betlémské kapli

10. září  2014       9.00   hod.          Konstrukce a dopravní stavby

11.00    hod.          Konstrukce pozemních staveb  (A – K)

13.00    hod.          Konstrukce pozemních staveb  (L – Ž)

Civil engineering

11. září 2014       9.00    hod.           Management a ekonomika ve stavebnictví

Požární bezpečnost staveb

11.00    hod.           Příprava, realizace a provoz staveb

13.00    hod.           Geodézie a kartografie

Geoiformatika

15.00    hod.            Vodní hospodářství a vodní stavby

Inženýrství životního prostředí

12. září 2014        9.00    hod.           Architektura a stavitelství  (A - I)

11.00    hod.           Architektura a stavitelství  (J – Peř)

13.00   hod.            Architektura a stavitelství  (Pet – Ž)

prof. Ing.  Jiří Máca, CSc.

proděkan pro pedagogickou činnost

v.r.

Prosíme absolventy, aby se dostavili 40 minut před začátkem své promoce do salonku Betlémské kaple.

Upozornění:  pro děti do tří let je účast na promoci nevhodná.